Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

PODCAST: BOLS - prémiový alkohol s Amsterdamskou tradicí

Kvalitní alkohol může dělat společnost každé příjemné chvilce. Pokud si vyberete alkohol značky Bols, rozhodně si můžete být jisti, že vaše chvilka nebude jen příjemná, ale přímo nezapomenutelná. Vyberte si gin nebo likér podle preference a nechce se okouzlit Amsterdamskou tradicí.

O dlouholeté tradici likérky značky BOLS a jejich prémiové nabídce alkoholu jsme si povídali s brand ambassadorem značky Krysztofem Rathnauem a brand ambassadorem pro ČR Pavlem Weissem.

Pojďte si s námi poslechnout více o značce a nabídce BOLS.

 

PODCAST: BOLS - prémiový alkohol s Amsterdamskou tradicí

 

 

Rozhovor s brand ambassadorem značky BOLS Krysztofem Rathnauem a brand ambassadorem pro ČR Pavlem Weissem.

 
 

Začalo to malým rodinným podnikem v Amsterdamu, a nyní patří Bols mezi nejoblíbenější značku alkoholu nabízené ve více než sto zemích světa. Léta praxe napomohli zdokonalení ve výběru těch správných ingrediencí a díky zkušenostem těch, kteří se na procesu výroby podílí, bylo dosaženo dokonalé harmonie všech produktů v nabídce. Původní recepty se průběžně aktualizují a dědí se z mistra na mistra. V nabídce jsou převážně giny a likéry. Vybere si svého favorita?

 
 

Genever 1820 je zcela unikátní gin. Má hladkou slanou chuť, která v kombinaci s tóny meruňky a jemnými doteky jalovce představuje dokonale vyváženou harmonii netradičních chutí. Ročník za jménem ginu není náhodný, prvotřídní recept tohoto ginu totiž pochází z roku 1820.

Seženete na www.1er.cz za 690 Kč.

 
 

Jedním z nejstarších známých ginů z Holandska je Zeer Oude Genever 35%. Jeho výroba probíhá periodickou destilací z jalovce a destilátu obilí. Barva tohoto ginu je lehce nažloutlá a milovníky sladkého potěší i sladší chuť, která však není nijak nepříjemná a nelepí patro. Během výroby se přidává karamel, který má na svědomí právě onu barvu a chuť.

Jedním z nejstarších známých ginů z Holandska je Zeer Oude Genever 35%. Jeho výroba probíhá periodickou destilací z jalovce a destilátu obilí. Barva tohoto ginu je lehce nažloutlá a milovníky sladkého potěší i sladší chuť, která však není nijak nepříjemná a nelepí patro. Během výroby se přidává karamel, který má na svědomí právě onu barvu a chuť.

Můžete pořídit na www.1er.cz za 590 Kč.

 
 

Pokud máte raději méně procentní alkohol, likér Bols Peach může být tou pravou volbou pro vás. Vyniká čerstvou chutí broskví a ucítíte také podtóny citrusů a pomerančů. Skvěle se hodí do drinků, s přicházející letní sezonou tedy může nadělat velkou parádu.

Na www.1er.cz koupíte za 355 Kč.

 
 

Další likér patří mezi nejpopulárnější a nejprodávanější na světě. Je jím oblíbený Blue Curaçao. Jak název napovídá, tento likér má opravdu modrou barvu, a jedná se tak o nezbytný doplněk k mnoha drinkům. Má silnou pomerančovou chuť a skvěle se hodí i k nealko limonádě nebo pomerančovému džusu.

Cena tohoto likéru je na www.1er.cz 370 Kč.

 
 

Tip na drink:

 

Blue Lady

Genever – 3 cl

Bols Blue Curacao - 1,5cl

Bols Vanilla – 1 cl

Vaječný bílek – 1 cl

Citronová šťáva - 1,5cl

 

Všechny ingredience nadávkujeme do shakeru a na sucho bez ledu protřepeme. Poté přidáme led, a protřepeme znovu, tak, abychom vytvořili bohatou a jemnou pěnu. Nakonec drink nalijeme přes dvojité sítko (double strainer) do namražené koktejlové sklenice, ozdobíme citrónovou kůrou či sušeným citrónem.

 

 

Zdroj foto: BOLS

Zdroj audio: Mediální skupina HMG (PODCASTHOUSE.cz)

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist