Carshouse.cz http://www.carshouse.cz/ Sat, 23 Nov 2019 00:32:43 +0100 sk http://www.gastrohouse.cz hourly 1 V restauraci La Gare začíná Beaujolais nouveau http://www.gastrohouse.cz/v-restauraci-la-gare-zacina-beaujolais-nouveau Listopad je měsícem mladých vín! Češi pijí Svatomartinské i Beaujolais nouveau.

]]>
Thu, 21 Nov 2019 03:01:00 +0100
Hodnotíme kavárny | Starbucks The Clock - Václavské náměstí http://www.gastrohouse.cz/hodnotime-kavarny-starbucks-the-clock-vaclavske-namesti Další z našich otestovaných kaváren v Praze.

]]>
Mon, 18 Nov 2019 11:02:00 +0100
Zamilujte si sladké koláče s neobvyklým ovocem kaki http://www.gastrohouse.cz/zamilujte-si-sladke-kolace-s-neobvyklym-ovocem-kaki Oranžové kaki je neobjeveným pokladem podzimu...

]]>
Sun, 17 Nov 2019 01:11:00 +0100
Duch Vánoc objeven v Costa Coffee http://www.gastrohouse.cz/duch-vanoc-objeven-v-costa-coffee Také vám stačí letmý závan vůně perníku, skořice, horké čokolády a vybaví se vám Vánoce?

]]>
Fri, 15 Nov 2019 12:37:00 +0100
Limitovaná „Revoluce“ v Bageterii Boulevard http://www.gastrohouse.cz/limitovana-revoluce-v-bageterii-boulevard Síť restaurací si připomíná 30 let od převratu...

]]>
Thu, 14 Nov 2019 11:43:00 +0100
Novinka na českém trhu: Vodka Red Luna http://www.gastrohouse.cz/novinka-na-ceskem-trhu-vodka-red-luna Red Luna se rodí z pečlivě sklizeného obilí, které je dále nadrceno najemno a smícháno s křišťálově čistou vodou z artéských studní.

]]>
Thu, 14 Nov 2019 11:39:00 +0100
Bageterie Boulevard obměnila svou řadu Fit Calories novými „zimními saláty“ http://www.gastrohouse.cz/bageterie-boulevard-obmenila-svou-radu-fit-calories-novymi-zimnimi-salaty Správně sestavené saláty vydatně zasytí i v zimě, potvrzuje to nová „zimní řada“ Fit Calories.

]]>
Wed, 13 Nov 2019 12:40:00 +0100
Běžné občerstvení už nestačí – zkuste třeba office či svatební catering zdravě http://www.gastrohouse.cz/bezne-obcerstveni-uz-nestaci-zkuste-treba-office-ci-svatebni-catering-zdrave Všichni chceme jíst zdravě a luxusní catering dnes musí být nejen lákavý, ale i zdravý.

]]>
Mon, 11 Nov 2019 05:31:00 +0100
Soutěž o prémiovou novinku Božkov Republica Reserva http://www.gastrohouse.cz/soutez-o-premiovou-novinku-bozkov-republica-reserva Tři z vás mohou vyhrát prémiovou novinku Božkov Republica Reserva.

]]>
Mon, 11 Nov 2019 02:47:00 +0100
Hard Rock Cafe Praha hostům nabídne nabité menu ke Dni díkůvzdání http://www.gastrohouse.cz/hard-rock-cafe-praha-hostum-nabidne-nabite-menu-ke-dni-dikuvzdani Den díkůvzdání 28. listopadu 2019 s limitovanou nabídkou pochoutek z krůtího masa.

]]>
Sun, 10 Nov 2019 12:59:00 +0100
Pizza Hut otevírá novou pobočku a představuje řadu novinek http://www.gastrohouse.cz/pizza-hut-otevira-novou-pobocku-a-predstavuje-radu-novinek Naleznete ji na Masarykově nádraží...

]]>
Sat, 09 Nov 2019 04:03:00 +0100
Hodnotíme kavárny | Cukrárna Myšák http://www.gastrohouse.cz/hodnotime-kavarny-cukrarna-mysak Vyzkoušeli jsme další kavárnu v Praze.

]]>
Thu, 07 Nov 2019 04:51:00 +0100
Vinařství roku 2019 zná své finalisty http://www.gastrohouse.cz/vinarstvi-roku-2019-zna-sve-finalisty Odborná porota vybrala devět finalistů, kteří budou bojovat o titul v desátém ročníku prestižní vinařské soutěže Vinařství roku.

]]>
Wed, 06 Nov 2019 12:48:00 +0100
Soutěž o vouchery do Bageterie Boulevard http://www.gastrohouse.cz/soutez-o-vouchery-do-bageterie-boulevard Tři z vás mají možnost vyhrát vouchery do Bageterie Boulevard.

]]>
Wed, 06 Nov 2019 07:37:00 +0100
Hodnotíme kavárny | Narcoffee Roasters http://www.gastrohouse.cz/hodnotime-kavarny-narcoffee-roasters Navštívili jsme další kavárnu v Praze.

]]>
Thu, 31 Oct 2019 04:33:00 +0100
Sezóna uzení začíná. Umíme si ještě vyudit podomácku dobré uzeniny? http://www.gastrohouse.cz/sezona-uzeni-zacina-umime-si-jeste-vyudit-podomacku-dobre-uzeniny Jako Češi uzeniny milujeme a v jejich spotřebě patříme mezi špičku ve světě.

]]>
Thu, 31 Oct 2019 02:54:00 +0100
Nakupujte šetrně s nEKOnečnými sáčky http://www.gastrohouse.cz/nakupujte-setrne-s-nekonecnymi-sacky Kaufland chce inspirovat své zákazníky, aby se chovali ekologicky...

]]>
Wed, 30 Oct 2019 05:03:00 +0100
Dýňový medvídek, který rozzáří podzimní i halloweenskou tabuli http://www.gastrohouse.cz/dynovy-medvidek-ktery-rozzari-podzimni-i-halloweenskou-tabuli Nechte se inspirovat tímto ročním obdobím a připravte dýňový koláč, který si zamiluje celá rodina.

]]>
Wed, 30 Oct 2019 01:01:00 +0100
Soutěž o balíček produktů Olis http://www.gastrohouse.cz/soutez-o-balicek-produktu-olis Tři z vás mají možnost vyhrát dárkový balíček od značky Olis.

]]>
Sun, 27 Oct 2019 01:33:00 +0200
Hodnotíme kavárny | Café Truhlárna http://www.gastrohouse.cz/hodnotime-kavarny-cafe-truhlarna Vyzkoušeli jsme již druhou kavárnu.

]]>
Fri, 25 Oct 2019 11:40:00 +0200