Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Soutěž o dárkové balení uzenin Váhala

Tři z vás mohou vyhrát dárkové balení uzenin Váhala.

Výrobky Váhala jsou jen z masa a koření. Zásadně do nich nepřidáváme žádné náhražky masa jako je mouka, sója nebo separáty a obsah „éček“ snižujeme na nejnižší možné minimum. Naprostá většina výrobků je bez lepku, a mohou je tak bez obav konzumovat i celiaci.


Soutěžní otázka:

Jaký je počet firemních prodejen Váhalovy uzeniny v České republice?

a) 4 prodejny 

b) 8 prodejen

c) 14 prodejen


Nápovědu hledejte na webu www.vahala.cz.

V dárkovém balení naleznete: Šunka od kosti - výběrová (cca 1,3 kg),  Farmářská klobáska tenká (cca 0,5 kg), Váhalova slanina na gril 300 g, Staročeská klobása na gril 270 g, Farmářská paštika 300 g (trvanlivost 1 rok)


Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: GASTROHOUSE - Váhala. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 26. 6. - 2. 7. 2019.

Soutěž byla ukončena a výherci byli kontaktováni e-mailem.

Farmářská klobáska tenká

Farmářská klobáska tenká je lahodný produkt, který je vyroben podle tradiční hanácké receptury „Hanácké šperké“. Výrobek obsahuje minimálně 85 % vepřového masa a přírodního koření, které jí dodává jemně pikantní tóny. Klobáska je vhodná jako delikatesa na studenou mísu, na ohřátí, ale také na gril.

Tento výrobek nese prestižní značku Regionální potravina Olomouckého kraje, ocenění značky Klasa a také značku Česká cechovní norma. Výrobek je bezlepkový.

Staročeská klobása na gril 270 g

Staročeská klobása je pikantní klobása s paprikou, vhodná například k přípravě jednohubek či k doplnění obložených talířů, ale také k běžným denním svačinám. Staročeská klobása je za  svou kvalitu oceněna značkou Český výrobek, klobása je bez lepku. Obsahuje 83 % masa. Můžete ji zakoupit také jako celý kus cca 1 kg nebo balení na gril o hmotnosti 270 g.

Šunka od kosti - výběrová

Jedná se o šunku výběrové jakosti, která je na povrchu krytá tukem a dozlatova zauzená. Šunka není formovaná, je vyrobena z jednoho kusu masa. Obsah vepřového masa je minimálně 90 %. Tuto šunku si zamilujete po prvním ochutnání. Je tak lahodná, že se nádherně rozplývá na jazyku. Jak je známo, právě tuk je nositelem chuti a gurmáni si na této šunce jistě pochutnají.

Výrobek je bezlepkový, vhodný pro celiaky.

 

Farmářská paštika 300 g 

Kvalitní paštiky vyráběl už zakladatel firmy - p. Robert Váhala senior v začátcích působnosti své firmy od roku 1933. V roce 2014 nám nákup potřebné technologie umožnil opět paštiky - konzervy vyrábět. Paštika neobsahuje žádná éčka, dochucovadla, zvýrazňovače chuti a stabilizátory.

Výrobek je bezlepkový, tudíž velmi vhodný nejen pro celiaky. Paštika je naplněna do sklenice o objemu 300 g. Vzhledem k možnosti skladování při teplotě až do 25 °C je výrobek ideální pro všechny cestovatele na svých cestách, aby jej měli kdykoliv k dispozici k přípravě rychlé svačiny. Benefitem tohoto výrobku je také minimální trvanlivost 1 rok.

Tento výrobek byl oceněn také prestižním oceněním značky Regionální potravina Olomouckého kraje, dále značku Klasa a v roce 2019 získal ocenění Česká cechovní norma.

 

Váhalova slanina na gril 300 g

Dozlatova zauzená libová slanina bez kůže a chrupavek. Obsahuje 85% masa. Obohatí každou slavnostní obloženou mísu, vhodná je i k běžným každodenním svačinám s čerstvým pečivem.

V balení jsou nakrájeny silnější plátky slaniny, proto ji doporučujeme především ke grilování. Váhalova slanina byla za svou kvalitu oceněna např. prestižní cenou Zlatá Salima 2006. Výrobek je bezlepkový, vhodný pro celiatiky.


Více informací naleznete na www.vahala.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist