Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Sofistikované regály do obchodu každý podnik zpřehlední

Základem vybavení skladů a obchodů jsou kvalitní regálové systémy. Poradíme vám, na jaké se zaměřit. 

Obchod i sklad by v první řadě měl být přehledný. Zákazníci i zaměstnanci by měli mít dokonalý přehled o tom, kde se které zboží nachází. To však není jediná podmínka jejich bezproblémového fungování. Na co se zaměřit? 

Vžijte se do kůže zákazníka

Otevřít si vlastní obchod není jen tak. K tomu, abyste profitovali, je zapotřebí nejenom levně nakoupit a draze prodat, ale také obchod náležitě vybavit k tomu určeným nábytkem. Zákazníci se u vás musí cítit dobře. A veškeré zboží musí mít na očích. Jedině tak se k vám budou vracet – za podmínky, že u vás samozřejmě také dobře nakoupí. 

Zaměřeno na vybavení skladů

Stejně postupujte i při vybavení skladů. Základem jejich úspěšného fungování jsou zase sofistikované regálové systémy. Regály do obchodu i skladu by měly být robustní, pevné a disponovat patřičnou nosností. Tu nikdy nepřekračujte. Riskovali byste tím zřícení celého systému. Stejně se tak zaměřte na bezpečné upevnění regálových systémů ke stěně, jímž zase eliminujete riziko převalení regálu na zákazníka či zaměstnance.

Koše na zboží a závěsné sítě

Velmi praktické jsou i koše na zboží, jejichž prostor navíc dobře zorganizují praktická dělítka. Ta umožňují v jednom koši skladovat více druhů zboží najednou. Máte ve své nabídce zboží drobnějšího charakteru, jako jsou čepice, rukavice, nebo bižuterie? Ty můžete pomocí háčků rozvěsit na k tomu určené závěsné sítě. Jejich výhodou je, že zákazníci mají zboží na očích a nemusejí se v něm přehrabovat.

Vybírejte na l-ltrade.cz

Kompletním vybavením obchodů a skladů se zabývá firma L.L.TRADE s.r.o. (www.l-ltrade.cz), jedna z mála společností s kompletním portfoliem pro vybavení prodejen. V její nabídce spolu s policovými regály různých rozměrů najdete i další nezbytnosti, ať již se jedná o police, vitríny, stojany, nákupní vozíky a košíky, prodejní pulty a mincovníky. Zkrátka veškeré nezbytnosti, bez nichž se ve své prodejně neobejdete. 

Vybavení obchodů nepodceňujte

Celkově byste se měli snažit, aby váš obchod byl příjemný a lidé se k vám rádi vraceli. Věřte, že přehlednost na tomto stavu má velký podíl. Pokud zákazník zboží hned nezaregistruje, často z obchodu odejde. Ne každý má náladu ptát se prodavačky, obzvláště je-li v hledáčku jeho zájmu zboží, které sežene o lokál vedle. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist