Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Přepravky na maso dodá vaší masně Schoeller Allibert

Podnikáte v potravinářském průmyslu? Otevřeli jste si masnu, ovšem sháníte vhodné přepravky na maso? V současné době existuje nespočetné množství dodavatelů takových přepravek, a proto se může zdát jako nadlidský výkon vybrat toho správného. Protože vám chceme usnadnit hledání, dovolujeme si vám představit nadnárodní společnost Schoeller Allibert, která má na evropském trhu významné postavení.

Pokud přepravujete maso, které patří mezi rychle se rozkládající zboží, potom musíte být vybaveni vhodným zařízením. Potřebujete tedy nejen speciální automobil s mrazákem či chladící částí, ale také nezávadné přepravky na maso. U takových boxů je však nezbytné dbát i na praktickou stránku věci, tedy jak snadno se nakládají a vykládají.

Přepravky na maso z plastu, nebo oceli?

Oblíbené jsou kontejnery jak z nerezové oceli či plastu. Co materiál, to specifické vlastnosti, a tím pádem i výhody a nevýhody. Jestliže požadujete na přepravu masa velkoobjemový kontejner, určitě sáhněte po nerezové oceli. U menších přepravek zase převládá plast, a to především kvůli hmotnosti. Plastová přepravka na maso je lehčí, lze s ní mnohem lépe manipuluje. I výrobní náklady jsou na ni nižší, což se projevuje v pořizovací ceně.

Výhody plastové přepravky na maso

U plastového boxu je zachována stoprocentní čistota. Odolává mastnotě a nečistotám. Splňuje také přísné hygienické nároky. Co se čištění plastových přepravek týče, tak vám nezabere příliš času. Stačí použít tlakovou vodu.

Přepravky na maso od společnosti Schoeller Allibert jsou stohovatelné, což oceníte při logistice. Ve vozidle ušetříte spoustu místa. Co se rozměrů týče, tak na vás čekají přepravky o velikosti 800 × 600 × 200 mm, které jsou naprosto dostačující. Všechny produkty od uvedeného výrobce jsou stoprocentně recyklovatelné, takže budete myslet i na životní prostředí, což je dnes také velice důležité.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist