Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Pizza Hut otevírá novou pobočku a představuje řadu novinek

Řetězec restaurací Pizza Hut společnosti AmRest se rozrůstá o další pražskou pobočku. Naleznete ji na Masarykově nádraží a spolu s ní se mohou zákazníci těšit na řadu novinek v nabídce i službách.

První restaurace Pizza Hut Express, byla na českém trhu představena před dvěma lety a aktuálně provozuje Pizza Hut 12 restaurací, které se nacházejí ve čtyřech městech - v Praze, Brně, Ústí nad Labem a Liberci. Každý den je v těchto provozovnách obslouženo několik tisíc hostů. Dosavadní úspěch a rychlý růst se promítá do plánů pro blízkou budoucnost. Ještě v letošním roce bude v republice otevřeno dalších 5 restaurací, kromě Prahy se k zastoupeným městům přidá Plzeň, Mladá Boleslav a Ostrava. 

Nová restaurace na pražském Masarykově nádraží je po provozovně ve Vodičkově ulici v pořadí druhou restaurací typu in-line store s vlastním vchodem z ulice, není tedy součástí nákupního centra. Bude se rozkládat na dvou patrech a celkem nabídne 66 míst k sezení. Jedná se o šestou pobočku otevřenou v letošním roce.

Nová pobočka bude stejně jako ty ostatní cílit zejména na zákazníky, kteří mají rádi čerstvé a kvalitní jídlo,” říká Josef Vavrinec “Jsme rádi, že se lidé v Česku stále více zajímají o to, co jedí. U nás dbáme na čerstvost a v 5 minutách od objednání má náš host čerstvou pizzu přímo z pece.”

Kromě nové pobočky se mohou zákazníci těšit na celou řadu dalších vylepšení v nabídce i službách Pizza Hut. První horkou novinkou je těsto ve stylu San Francisko. Jedná se o veganské kváskové těsto bez vajec a mléka, lehčí a křupavější, a je ve všech restauracích připravováno každý den čerstvé.

Další novinku představují kuřecí křídla, která si zákazníci zamilovali v našich rozvozových restauracích a která budou v průběhu listopadu nově k objednání  ve všech restauracích Pizza Hut. Rovněž od listopadu se v nabídce všech restaurací opět objeví oblíbená pizza Crown s extra porcí sýra.

Jedničkou v oblibě u zákazníků stále zůstává pizza Pepperoni, velkým hitem jsou také okraje plněné sýrem. 

Více informací na www.pizzahut.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist