Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Oslava výjimečné události: Co tak učinit na bohatém degustačním večeru?

Chcete zažít něco výjimečného? Ať již s partnerem, kamarádkou, přáteli, rodiči nebo s kolegy z práce? Máme pro vás jedinečný tip.

Máte před sebou oslavu narozenin, výročí, ať již seznámení, nebo svatby? Něco důležitého se vám povedlo, překonali jste nějaký důležitý milník, nebo si zkrátka chcete jen udělat radost? Máme pro vás skvělý tip. Je jím degustační večer hotelu Bohemia ve Františkových Lázních (www.hotelbohemia.cz), jež je součástí speciálního wellness "Balíčku plného vína".

Nechte se hýčkat a rozmazlovat

Jisti si můžete být jedním. Před sebou budete mít nezapomenutelný večer, potažmo víkend. V ceně balíčku je totiž ubytování na dvě noci, welcome drink, spolu se zmíněnou osmichodovou večeří další tříchodová, jedna relaxační masáž vinným olejem a jeden vinný tělový peeling. Po tři dny a dvě noci se budete moci jen nechat hýčkat a rozmazlovat. Určitě si to zasloužíte.

Degustační večer

A jak bude probíhat samotný degustační večer? Jedním slovem budete po dobu čtyř hodin (od 18 do 22 hodin) debužírovat a pochutnávat si na nejvyhlášenějších specialitách těch nejlepších kuchařů.

Lahůdky nejvyšší gurmánské úrovně

Čekat váš totiž bude jedinečná večeře o neuvěřitelných osmi chodech sestávající ze spousty lahůdek té nejvyšší gurmánské úrovně. Chybět nebude maso, zvěřina, ryby a na závěr sladký dezert. To ale zdaleka není vše.

S vinařem po boku

Po celý večer vám bude osobně k dispozici profesionální vinař, jež vám k jednotlivým chodům bude doporučovat jednotlivá místní i zahraniční vína, a to moravská, rakouská, italská i francouzská. Pro mlsné jazýčky a gurmány jedinečná příležitost, jak si rozšířit chuťové obzory.

Špičkový wellness hotel

Hotel Bohemia patří mezi špičkové wellness hotely se širokou škálou masáží, koupelí a zábalů. Nachází se na klidném místě Františkových Lázní přímo v lázeňském parku s blahodárným léčivým mořským klimatem. Ideální místo na celkové dobití baterek i zregenerování organismu. Po víkendu stráveném v místní vířivce a v péči místních masérek budete doslova jako znovuzrození.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist