Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Nábytek do restaurace pořizujte ve specializovaných obchodech

V restauraci i baru se návštěvníci musí cítit pohodlně. Jinak se zvednou a půjdou o lokál dál. To zřejmě není ve vašem zájmu.

Rádi byste provozovali opravdu prosperující podnik, ve kterém se dveře netrhnou? Podnik, ve kterém je ve dne i v noci plno a zákazníci bez rezervačky neseženou volný stůl? Jsou takové podniky, a není jich zrovna málo. Co stojí za tajemstvím jejich úspěchu? Skvělá kuchyně a prostředí, jimž zkrátka zákazníci neodolají.

Stanovte si své cíle

Ve světě narazíte na podniky, v nichž je nutná několikaměsíční rezervace dopředu. A lidé se nezdráhají tak dlouhou dobu si na stůl počkat. A věřte, že v těchto podnicích nevaří jen michelinští kuchaři. Pokud v gastronomii teprve začínáte, zřejmě nemáte svou laťku pověšenou tak vysoko. U nás totiž většina restauratérů považuje za úspěch, když v ročním vyúčtování neskončí v mínusu. To ale samozřejmě neznamená, že vaše cíle nemohou být vyšší. Jak jich dosáhnout?

Zaměřeno na lokaci

Prvním předpokladem úspěchu je lokace vašeho podniku. Zkrátka byste měli být tzv. „na ráně“, byť v tomto ohledu zde svou roli hraje i to, zda se vaši budoucí návštěvníci budou rekrutovat z řad těch náhodných a kolemjdoucích (turistů), nebo budete sázet spíše na stálou klientelu. Ta si vás totiž najde téměř kdekoliv a ráda si i nějaký ten krok zajde. Budete-li však sázet na turisty, dobrá lokace v centru města je nezbytná.

Vytvořte příjemné prostředí

Druhým předpokladem úspěchu je příjemné prostředí. Vaší klientele se u vás musí líbit. Základem je proto kvalitní gastro nábytek. Pro ten nechoďte do běžných obchodů s nábytkem, ale do těch specializovaných. Nejenže v nich seženete restaurační nábytek, který se nezboří ani pod vahou těch nejtěžších strávníků, ale také se vám dostane velkomnožstevních slev.

Interiér, jemuž nebude co vytknout

Do kategorie nábytek do restaurace spadají klasické, venkovní i barové židle, křesla, pohovky, stoly, zkrátka veškerý sortiment, jenž bude přispívat k pohodlí vašich zákazníků. Pro maximální úspěch doporučujeme obrátit se na služby interiérového designéra, jenž vám jednotlivé kousky sladí i s textiliemi a výsledkem tak bude interiér, jemuž na první pohled nebude co vytknout. Pak už bude stačit jen skvěle uvařit a hosty skvělou krmí pohostit. Pak si můžete být jisti, že se u vás dveře netrhnou!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist