Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Kam zajít, pokud milujete hovězí steaky nebo tatarák?

Najít v dnešní době dobrou restauraci, obzvláště když jste milovníky kvalitního masa, není úplně jednoduchá záležitost. Protože prvotřídní suroviny a jejich čerstvost jsou základem dobrého jídla. A právě podle těchto kritérií bychom si měli vybírat místo, kde se můžeme chutně najíst.

Jste-li opravdovým milovníkem hovězího masa na jakýkoliv způsob, pak rozhodně nemůžete minout Steakhouse & Restaurant Angusfarm Soběsuky.

Steakhouse & Restaurant Angusfarm Soběsuky

Angusfarm Soběsuky je místem, kde se nejen můžete dobře najíst, ale zvládnete zde strávit i nějaký ten čas navíc, nebo si užít pořádnou oslavu – od té narozeninové až po svatební. Angusfarm je totiž nejen restaurace, ale také penzion a stodola. Prostě tohle místo je takový malý ráj, a to především pro ty, kteří milují hovězí maso na mnoho způsobů. A neoslní vás zde jen dobré jídlo, ale i stylové prostředí, v němž se budete cítit velmi dobře.

Ráj hovězích steaků

Angusfarm, jak už z názvu můžete tušit, je ale hlavně rájem hovězích steaků. Ty se tu dělají převážně z dokonale vyzrálého hovězího masa plemene Angus. A to doslova na všechny možné způsoby. Od těch přírodních na grilu až po ty pomalu a s náležitou péčí připravované dlouho dopředu. Na webu Angusfarm se o hovězích steacích dozvíte vše.

Od hovězího vývaru, pečených žeber nebo burgerů až po tatarák

Chcete-li uspokojit veškeré své chuťové pohárky, nesmíte skončit jen u vyhlášených hovězích steaků, ale ochutnat musíte také místní hovězí vývar, pečená žebra, burgery, tatarák či další speciality tohoto steakhousu.

Speciální polední menu každý všední den

Ve steakhousu Angusfarm na vás myslí i ve všední dny v době oběda. Najdete zde chuťově vyváženou nabídku speciálního poledního menu, jež uspokojí i ty nejnáročnější strávníky, co se chtějí najíst za přijatelnou cenu.

Maso od lokálních farmářů i další produkty

V restauraci Angusfarm zpracovávají doslova vše, takzvaně od čumáku až po ocas. Díky tomu můžete ochutnat i maso z méně známých partií, jako například karabáček, oponku či pupek. Z toho nejen vaří, ale připravují i uzeniny a další speciality, jež si zde můžete rovnou zakoupit pro sebe domů. Veškeré masné výrobky budete mít z rukou opravdového mistra řezníka Václava Doubka, jenž ručí svým jménem za kvalitu.

Doporučení redakce na degustační menu

Jste-li opravdovými gurmány, nemůžete si nechat ujít aktuální zářijové degustační menu. Podává se až do 30. září a jeho volbou rozhodně nešlápnete vedle. Těšit se můžete na kachní paštiku, krémovou cibulačku, tatarák s karamelizovanou šalotkou, na konfitované hovězí hrudí s dýňovým pyré a hlívou ústřičnou či na nízkou roštěnou sous vide s restovanými liškami a šalotkovou omáčkou. A sladkou tečkou tohoto výtečného menu bude pošírovaná broskev.

Na co tedy ještě čekáte? „Hovězí ráj“ je tu i pro vás.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist