Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Hranolky a speciality McCain pro každou příležitost

Výrobce mražených bramborových produktů McCain tento rok inovoval svoje produktové portfolio. Zákazníci tak už v tomto období nachází svoje oblíbené hranolky a pečené brambory v nových obalech, některé i pod novými názvy, avšak receptura a vysoká kvalita známých výrobků zůstala zachovaná. Značka McCain však přišla i s další změnou. Svoje produktové portfolio rozšířila o novinky, které jsou připravené podle nejnovějších trendů v gastronomii: široké steakové hranolky Steakhouse Frites a hranolky s křupavou slupkou Bistro Style.

Vychutnejte si dobré chvíle. S dobrým jídlem

Značka McCain jde s trendy, sleduje měnící se trh, ve kterém se odráží rychlý život spotřebitelů. Za změnou obalů a produktovými novinkami Bistro Style a Steakhouse Frites stojí právě vnímaní těchto změn a snaha vyhovět životnímu stylu a požadavkům spotřebitelů. Ze spotřebitelských průzkumů* vyplývá, že jednotlivé kategorie produktů plní svůj účel a jsou vhodné pro každou příležitost. Společnost McCain tak přináší zážitkové jídlo pro každý den nejen v podobě běžné večeře, ale i jako výjimečné pohoštění na oslavách či na gurmánském posezení s přáteli.

Chutné jídlo pro každý den

Každá máma chce pro své nejbližší to nejlepší. A všechny mámy vědí, že dobrý společný oběd či večeře utužují rodinné vztahy. Kvalitní a vyvážené jídlo tvoří základ. Hranolky 1.2.3 Fries Original a vlnky 1.2.3 Fries Crinkle jsou určené k přípravě v troubě a obsahují pouze dvě přírodní složky: brambory a slunečnicový olej. Nový design obalu připomíná sáček brambor.

Slavnostní pokrm

Být skvělým hostitelem je s McCain tak jednoduché! Pečené brambory se slupkou Golden Wedges Original a  extra křupavé vlnky Golden Wedges Crinkle jsou tou třešničkou na dortu, která promění každý pokrm v elegantní a slavnostní hostinu.

Společné posezení

Dobré jídlo spojuje lidi a McCain to ví. Mnoho z nás s přáteli vaříme, ochutnáváme nová jídla, máme hlad po zážitcích. Ideálním produktem k posezení s přáteli jsou stylové široké hranolky STEAKHOUSE FRITES. Tato produktová NOVINKA okouzlí všechny, kteří mají rádi styl a dobré jídlo.

 

Dalšími skvělými produkty pro tuto příležitost jsou oblíbené hranolky Fri’Style ve tvaru U s měkkým bramborovým bříškem a křupavými okraji. Dají se jíst rukama a použít jako jedlé lžičky k dipům a omáčkám. Extra dlouhé a tenké hranolky Golden Longs jsou také dlouhodobými stálicemi v portfoliu McCain, jsou rovněž určené k přípravě v troubě bez přidání oleje.


Něco výjimečného

Pro ty, kteří rádi překvapují druhé nebo mají rádi výjimečné chutě, McCain přináší NOVINKU v podobě BISTRO STYLE. Hranolky s extra křupavou slupkou jsou jako vystřižené z dnešních bister a jsou inspirované nejnovějšími kulinářskými trendy.

Rychle a jednoduše

Někdy nastanou dny, kdy zkrátka nemáme moc času a náročné vyváření nepřichází v úvahu. Nicméně i pro takovou příležitost nabízí McCain něco teplého a dobrého na zub: hranolky My Easy Fries ve variantách Crinkle s pověstnou křupavou krustou a extra dlouhé Julienne. Jsou určené k rychlé přípravě klasickou cestou v oleji.

 

Dětem pro radost

Hravý produkt v novém roztomilém obalu symbolizujícím dětskou bezstarostnost – to jsou Smiles, bramborové smajlíky určené na pečení v troubě. Oblíbené smajlíky osloví každého malého strávníka. Nuda na talíři nemá šanci.

Více informací o společnosti McCain naleznete na www.mccain.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist