Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Hledáte podnik na praní hotelového prádla?

Každý vlastník hotelu či jiného ubytovacího zařízení dá jistě za pravdu, že je s provozem těchto služeb spojeno mnoho povinností. Jednou z nich je samozřejmě také praní hotelového prádla. V článku vám ukážeme tip, jak můžete s touto činností ušetřit spoustu času a peněz.

Komplexní prádelenské služby

Jestliže je pro vás hotelové prádlo starost navíc, na kterou už nestačíte, není nic jednoduššího, než si najmout lidi, co to udělají za vás. Díky tomuto počinu tak ušetříte finance, čas i prostory, jež byste museli na vlastní praní vynaložit sami. Společnost PaČ - Prádelna a čistírna, s.r.o., jak už samotný název napovídá, nabízí pomocnou ruku, co se prádelenských služeb týče, právě pro takové případy. 
 
 
Sídlo firmy se nachází ve Žďáru nad Sázavou, kde působí už 25 let. Kromě praní a čištění prádla nabízí prádelna pro hotel taktéž žehlení, opravu oděvů či barvení. Návštěvníci vašeho hotelu se tím pádem budou moci těšit z voňavého, čistého a zároveň také perfektně nažehleného ložního prádla a ručníků. Čistota hotelového prádla je něco, co byste rozhodně neměli brát na lehkou váhu! Kromě nezbytnosti dodržovat hygienické směrnice se jedná o jakousi vizitku vašeho zařízení.

Čisté prádlo až k vašim dveřím

Kromě toho, že vám průmyslové praní ušetří peníze, tak má ještě jednu velkou výhodu. Společnost PaČ přistupuje ke všem svým klientům velice individuálně, a tudíž se dá domluvit na odvozu a dovozu prádla přímo ze sídla vašeho hotelu. Odpadne vám tedy veškerá starost spojená s přemísťováním špinavého povlečení a jeho následného vyzvedávání po vyčištění. Dvousměnný provoz prádelny též zajišťuje svým zákazníkům krátké dodací lhůty.
 
Pokud vás využití služeb prádelny a čistírny zaujalo, určitě se mrkněte na webové stránky společnosti www.pradelna-zdar.cz, kde se dozvíte podrobnější informace. Svěřte své prádlo do rukou profesionálů a těšte se z dokonalé čistoty. Veškeré čištění probíhá v souladu s hygienickými, ekologickými a jakostními normami.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist