Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Hard Rock Cafe Praha hostům nabídne nabité menu ke Dni díkůvzdání

Hard Rock Cafe® Praha v podzimních měsících rozšíří svůj sortiment a vřele přivítá hosty Dne díkůvzdání 28. listopadu 2019 s limitovanou nabídkou pochoutek z krůtího masa. V rámci oslav ikonická restaurace Hard Rock® nabídne speciální slavnostní menu včetně pečené krůty s čerstvou zeleninou a domácí nádivkou, podávanou s bramborovou kaší a brusinkovou omáčkou, která díky své chuti hostům umožní dokonalý zážitek z tohoto dne.

Kromě nabídky tradičního menu ke Dni díkůvzdání si návštěvníci pochutnají také na dýňovém koláči servírovaném s karamelovou omáčkou, opečenými ořechy a domácí šlehačkou. Ti, kteří si budou chtít tento den skutečně užít, si budou moci dopřát koktejl Espresso Martini, namíchaný z Grey Goose vodky, Kahlúy® a čerstvého espressa.

Hosté Hard Rock Cafe Praha se v rámci oslavy Dne díkůvzdání mohou těšit také na živou muziku. Ve 20 hodin vystoupí akustické trio Reserve, které hraje světové rockové hity ve vlastních aranžích. Ve 22 hodin trio vystřídá DJ Cyper. Vstup na akci je zdarma.

Hard Rock Cafe Praha se otevře v 11:30 hodin a speciální menu připravené ke Dni díkůvzdání bude v nabídce po celý den. Ti, kteří budou chtít mixovat tradiční slavnostní večeři s americkou klasikou, mohou vyzkoušet něco z nového menu, které zahrnuje oceňované Steak Burgers, jako napříkladThe Original Legendary® Burger a Double Decker Double Cheeseburger, dále pak Boozy Milkshakes, Sliders, nové předkrmy a další.

Rezervaci je možné udělat přes webové stránky www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/. Chcete-li zakoupit zboží z kolekcí Hard Rock Cafe, navštivte online Rock Shop® na www.shop.hardrock.com.

Další informace o značce Hard Rock Cafe naleznete na webu www.hardrockcafe.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist