Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster
Pirelli kalendář

A ještě mnohem více...

image_8728

Gurmánské zážitky na letní dovolené v Česku

Léto patří nejen týdenním pobytům u moře. Je najednou i více času na víkendové výlety po okolí. Krásné počasí svádí k objevování a také ochutnávání. Nové chutě můžete najít i při gurmánských cestách po Čechách.  

Česká gastronomie se rok od roku vylepšuje. Na každém rohu nyní můžete narazit na dobrou restauraci či kavárnu. Češi jídlo prostě milují, gurmánské pobyty vyhledávají a neváhají si za pěkným gastro zážitkem dojet. Pokud je to i vás případ, přinášíme tipy na zajímavá místa, odkud rozhodně s prázdným žaludkem odjíždět nebudete.

Jak první tip přinášíme záležitost zejména pro „masožravce”. Angusfarm v obci Soběsuky v Plzeňském kraji je totiž široko daleko vyhlášená pro své znamenité hovězí maso. V místní restauraci ho umí skvěle připravit a pochutnáte si na něm v různých úpravách. Krom poctivého vyzrálého masa plemene Angus se zde vaří z lokálních surovin od místních farmářů. Kuchaři zpracovávají skot od čumáku po ocas a nic tak nepřijde nazmar. Ubytování nabízí stylový penzion v areálu Angusfarm, kde si po dobrém jídle odpočinete přímo božsky. 

Protože v létě není na osvěžení nic lepšího než půllitr vychlazeného piva, vybrali jsme také ubytovací zařízení, kde o dobré pivo není nouze. Tentokrát se ale podíváme dále od Plzně.

Při cestování a hledání ubytování na Vysočině byste rozhodně neměli minout Pivovarský hotel Dalešice. Jde o legendární filmové místo, které by měl navštívit každý, kdo viděl slavný film Postřižiny. Tento hotel sloužil jako kulisa Postřižinského pivovaru a pivo tu po rekonstrukci v roce 2002 opět teče proudem. Ubytujte se přímo v areálu a ochutnejte všech 5 místních druhů. Samozřejmě o dobré jídlo se postará pivovarská restaurace s vybranými lahůdkami.

Další pivovarská zastávka vás čeká na severu Čech nedaleko České Lípy. Nově zrekonstruovaný pivovar ve Cvikově nabízí 4 stálá piva a příležitostně zde můžete ochutnat i některou z chmelových specialit. O vaše hladové žaludky bude dobře postaráno v restauraci Sladovna. Ubytování vám nabídne stylový a designově vytříbený Hotel Kleis.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist