Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Grilovací sezona klepe na dveře, vychutnejte si ji s novinkami od Spaku

Jaro je už je v plném proudu. Slunce začíná hřát, což láká stále víc k trávení volného času venku. A jak si pobyt na čerstvém vzduchu zpříjemnit lépe než grilováním dobrého jídla doplněného omáčkami Spak?

Grilovací sezona se pomalu začíná probouzet ze zimního spánku. Teplo a sluníčko nás lákají ven, a odpolední grilovačka tak vypadá jako stále lepší nápad. Ať už na gril hodíte pořádnou kotletu, klobásky, hermelín, nebo zeleninu, pokud stůl doplníte o omáčky z kuchyně Spaku, kvalitou a chutí těchto produktů jednoznačně potěšíte všechny strávníky.

Můžete vsadit na známou klasiku, ale chcete-li vyzkoušet také něco nového, Spak si pro vás připravil opět výborné novinky.

První novinkou je Spak Gourmet Ketchup sladký. Praktické 500g balení plně postačí k rodinnému stolu i na grilování s přáteli. A pokud zbude, rozhodně se nemusíte bát, že by to u jedné grilovačky skončilo. Na 100 g Spak Gourmet Ketchupu sladkého je použito 150 g na jižním slunci vyzrálých rajčat, a protože do něj nejsou přidány žádné chemické konzervanty, nic nebrání lahodné plně rajčatové chuti. Tento ketchup si navíc můžete vychutnat i při bezlepkové dietě.

Doporučená maloobchodní cena je 52,90 Kč.

Hořčice je neopomenutelný společník každého jídelního stolu. Pokud máte rádi hustou krémovou konzistenci, a přitom neradi experimentujete v chutích, novinka Spak Gourmet Hořčice kremžská vás zaručeně potěší. Se svou typickou tradiční chutí a bezlepkovým složením je vhodná pro každého gurmána.

Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Aby vám na stole nechyběl nějaký dobrý dressing, sáhněte po Spak Tisíc ostrovů Dressingu. Krémová konzistence v kombinaci s pikantní chutí rajčat, červené papriky, pažitky, citronové šťávy a koření se skvěle hodí ke každému masu nebo k přípravě baget. Výborně však dochutí také zeleninové saláty, a o netradiční, a přitom delikátní přílohu tak máte postaráno. Spak Tisíc ostrovů Dressing neobsahuje žádné konzervanty ani barviva a stejně jako výše zmíněné novinky je vhodný i při bezlepkové dietě.

Doporučená maloobchodní cena je 44,90 Kč.

Chcete-li vsadit na osvědčenou klasiku, správnou volbou jsou určitě oblíbené a dobře známé ketchupy Spak Master. Obsahují až 210 g rajčat na 100 g výrobku. Získají si vás díky své kvalitě a výborné chuti, která je plně rajčatová, ať už zvolíte kteroukoli variantu. Je jedno, zda na stůl postavíte klasický Spak Master Ketchup, Spak Master Ketchup Se sušenými rajčaty nebo příjemně pikantní Spak Master Ketchup Jalapeño, chuť vyzrálých rajčat zpracovaných do tohoto jemného kečupu vás a vaše strávníky rozhodně nezklame.

Doporučená maloobchodní cena je 59,90 Kč.


Více informací najdete na Facebooku, Instagramu spakmasmak nebo na www.spak.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist