Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Gastro bazar vám pomůže začít s podnikáním v gastronomii

Že teď není úplně vhodná chvíle začínat podnikat v gastronomii? A proč by ne. Restriktivních opatření jsme se snad už jednou provždy zbavili, máme naději v podobě očkování. Spousta gastro podniků v posledním roce ukončila činnost, trh se pročistil a uvolnilo se místo pro nové restaurace, fast foody i jiné gastronomické podniky. Třeba i pro ten váš!

Začít podnikat v gastronomii vyžaduje nemalou vstupní investici. Jedná se o obor, v němž se v začátku neobejdete bez statisícové finanční injekce. Je třeba nakoupit stoly i židle, a hlavně vybavit kuchyň. Zákazníky přilákáte jedině dobrým jídlem, a to samozřejmě musíte mít kde vyrábět. Bez odpovídajícího vybavení bude příprava jídla zdlouhavá a nedokonalá.

Gastro bazar vám pomůže začít s podnikáním v gastronomii

Ušetřete nákupem gastro vybavení v bazaru

Máme pro vás ovšem dobrou zprávu, na nákupu nezbytného vybavení se dá ušetřit. Navštivte gastro bazar a místo nového zboží si vyberte použité.

Nekupujte nikde na internetu přes inzerát, to je značně rizikové. Nikdy nevíte, s kým vlastně máte tu čest, nemůžete si být jistí, zda vás nepodvede. Lepší je nakoupit přímo od firmy, jež prodává bazarové zboží. Takovou je například Gastro-guru.cz. Gastro bazar provozuje i online, bazarové gastro vybavení si tedy snadno objednáte z e-shopu až domů.

Gastro bazar vám pomůže začít s podnikáním v gastronomii

Nečekejte, objednávejte

Bazarové konvektomaty, holdomaty, vitríny, varná technika, chladicí a mrazicí zařízení i nerezové vybavení. Přesně tohle v bazaru pořídíte. O zboží je však velký zájem, proto když najdete vhodný kousek, neváhejte a objednávejte. Doporučujeme nabídku sledovat pravidelně, díky tomu vám určitě neutečou zajímavé nabídky a seženete, co potřebujete, za dostupnou cenu. V gastro bazaru jsou nabízeny pouze zachovalé kousky ve velmi dobrém stavu, na které se budete moct v kuchyni spolehnout. Obzvlášť v začátcích podnikání není důvod utrácet za nové.

Gastro bazar vám pomůže začít s podnikáním v gastronomii

Zdroj foto: Gastro-guru.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist