Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Duch Vánoc objeven v Costa Coffee

Vůně dokáže až magickým způsobem vyvolat vzpomínku, která je zasunutá hluboko v paměti. Také vám stačí letmý závan vůně perníku, skořice, horké čokolády a vybaví se vám Vánoce? Přivolejte si je voňavými kávovými nápoji a stylovými kelímky z nové zimní série Costa Coffee.

Perníkové caffè latte

Perníkové caffè latte není ve vánoční nabídce žádným nováčkem. Pro kávu s našlehaným mlékem, sirupem s chutí perníku a šlehačky sáhne každý, kdo věří v ducha Vánoc. Může za to snad voňavé koření nebo malý vánoční perníček posazený do sněhové čepice ze šlehačky? Nevíme. Čím jsme si ale jisti, je to, že pro Perníkové latte se vrátíte minimálně ještě jednou. Je totiž pohádkově kouzelné.

Irish style caffè latte

Latte s irským krémem je NOVINKA mezi zimními kávovými nápoji. Láká kombinací lahodné kávy, smetany a chutí irské whiskey, která je nahrazena voňavým sirupem. Ten kávě propůjčí lehkou pikantnost a vůni dálek. Tento nápoj doporučujeme servírovat se šlehačkou, čokoládovým posypem a zlatou hvězdičkou z bílé čokolády. Pak bude zážitek dokonalý. 

Višňová horká čokoláda pro zimu jak stvořená

Také jste jako malí chodili tajně do spíže ulamovat čokoládu? Višňová horká čokoláda vás vrátí do dětství a pochutnají si na ní malí i ti dospělí. Teplý, sametový nápoj je doplněný višňovým sirupem, višňovou polevou a šlehačkou ozdobenou čokoládovými hoblinkami z pravé belgické čokolády. Pro zimu jak stvořené, co myslíte?

Profiterolkový dort

Znáte profiterolky? To jsou ty nebezpečně lahodné kuličky z odpalovaného těsta plněné šlehačkovo-vanilkovým krémem, které se rozplývají na jazyku. A teď si představte vánoční dort upečený z tenkých vrstev těsta, které ani nepostřehnete, proložený třešňovým pyré. A to ještě není všechno. Dostáváme se totiž zpátky k profiterolkám. Ty leží ukryté ve vrstvě šlehačky nahoře, jsou potažené čokoládou a posypané plátky mandlí. 

Vánoční pohoda

Alespoň jednou za rok se přeneste do bezstarostných okamžiků. Setkejte se s přáteli, kupte si něco hezkého, kochejte se pohledem na padající sníh. Přesně od toho jsou tady Vánoce. A aby byly ještě sladší, voňavější a radostnější, zpříjemněte si je nějakou vánoční specialitou ke kávě. Jestli jste vánočním klasikem, zakousněte se do koláčku z lineckého těsta plněného ovocnou náplní. Bude chutnat jako od babičky. Koláček s vykrojenou hvězdou vám splní přání, stejně jako ta padající hvězda na noční obloze.

A co pro děti? Některé si přejí pod stromeček namísto psa či křečka medvídka. A to jim můžete snadno splnit. Objednejte jim babyccino (našlehané mléko) a k tomu malý dort z kakaového těsta s cukrovou polevou ve tvaru medvídka. A dejte si s nimi. O Vánocích je to dovolené.

Taky vám udělá větší radost vánoční pohled ve schránce, než deset esemesek? Pošlete radost dál, třeba originálními pohledy od Costa Coffee. Čas u kávy přímo vybízí k napsání pár vět. Vybírat můžete hned z několika pohledů.

Více na www.costa-coffee.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist