Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster
Pirelli kalendář

A ještě mnohem více...

image_8728

Bohemsca: Opravdová malinovka i svěží bylinná cola bez chemie

Asi každý z vás si z dětství pamatuje jedovatě růžovou malinovku nebo točenou colu, které se v létě upíjely brčkem na koupališti. Pokud chcete tenhle zážitek dopřát i vašim dětem, avšak ve mnohem zdravější, čistě přírodní variantě, pak jsou limonády Bohemsca tou pravou volbou.

Stejně jako u jiných pochutin, i u limonád si člověk vzpomene na ten vítězoslavný pocit nad lahví s malinovkou s krásnou barevnou etiketou, který většina z nás má spojený hlavně s horkým letním počasím a koupalištěm. Sentiment v nás tyto limonády vyvolávají dodneška, avšak s vědomím toho, čím jsou mnohdy barveny a slazeny, si na ně nechají raději zajít chuť i dospělí, natož aby nápoj nabídli svým potomkům.

Obdobný příběh sentimentu nad dětskou radostí z limonády si sebou nese i zakladatel značky Bohemsca Jiří Vládík, který se po letech strávených na vysokých pozicích v korporátní společnosti rozhodl všechno hodit za hlavu a vrátit se ke svému dětskému limonádovému snu – a začal dělat vlastní, čistě přírodní, jen špetkou třtinového cukru slazené limonády. Opravdové české limonády, colu a tonicy, které hravě kombinují zajímavé ovocné a bylinné chutě, přitom si ale na nic nehrají. Limonády pro holky a kluky, kteří mají své sny. Limonády dělané probuzeným srdcem, jak říká on sám.

A tak i vy dnes můžete ochutnat některou ze 4 limonád, colu nebo jeden ze 2 toniků, které má Bohemsca v nabídce. Novinkou, která osvěží nejen blížící se prázdniny vašich dětí, ale i vaše volné dny, je malinová limonáda s mátou a čistě přírodní, bylinná cola. Ani u jednoho z produktů se nemusíte bát barviv, konzervantů, GMO, živočišných složek nebo lepku. Limonády jsou pouze pasterovány a slazené jsou jen špetkou třtinového cukru.

Cola bez chemie? Jde to!

Pakliže si rádi pochutnáte na cole, ale čtení etikety se raději vyhnete, protože jinak by vás chuť velmi rychle přešla, oceníte tuto novinku na poli colových limonád. Díky absenci tolik diskutované kyseliny fosforečné je totiž Bohemsca Cola slazená jen minimálně a na seznam zdravějších limonád se tak dostává nejen svým unikátním přírodním složením, ale oproti jiným konkurenčním colám i nízkým obsahem cukru.

Kromě jen lehké, přiměřené sladkosti se Bohemsca Cola může pochlubit i poměrně nízkým obsahem kofeinu. Ten je zredukován jen hladinu, která je pro lidské tělo snadno zpracovatelná – dávka v jedné lahvi Bohemsca Coly odpovídá zhruba dávce ve 2–3 minuty louhovaném černém čaji, tedy max. 5,5 mg / 100 ml nápoje. 

„Základem je sirup, ve kterém najdete 11 přírodních složek, mezi nimiž hraje prim příchuť karamelu, lehce nakyslých citrusů a pomerančů pro výraznější chuť, zázvor a hlavně kolové ořechy a neroli, aby BOHMESCA BIO COLA dokonale zahnala žízeň v parných dnech a zároveň jste si na ní pochutnali. Tento sirup se pak už jen smíchá s vodou, přidají se bublinky a může se stáčet,“ přibližuje složení limonády Jiří Vládík.

Růžová malinovka šetrná ke zdraví i přírodě

Typicky růžová limonáda, kterou si pod pojmem malinovka Češi vybaví, vládne našim vzpomínkám a možná jejímu kouzlu dodnes rádi podlehnete i vy. Díky malinové limonádě s mátou od Bohemscy si ale malinovou chuť můžete dopřát v bio kvalitě a místo umělých barviv a sladidel tak sobě i svým dětem dopřát perlivý nápoj v kvalitě, za kterou byste se nestyděli ani při domácí přípravě. „Šlo nám hlavně o to, že pokud jste si malinovou limonády nepřipravili doma, neměli jste šanci dát si dobrou alternativu ke klasické malinovce. A tak jsme se rozhodli tuto díru na trhu zaplnit,“ říká Jiří Vládík.

Ve složení nehledejte žádná aditiva, všechny ingredience jsou v bio kvalitě a výroba této limonády je tak i z dlouhodobého hlediska díky pěstování surovin v režimu v ekologického hospodářství šetrná nejen k našemu zdraví, ale i k přírodě.

Limonáda Malina a máta

Nemáte čas sbírat maliny na domácí limonádu? Malinová limonáda s mátou od Bohmescy se pyšní certifikátem bio, takže se nemusíte bát žádných nekalých příměsí. Vůně sladkých malin, lehké svěží máty a jen lehká sladkost po třtinovém cukru učaruje vám i vašim dětem. Šetrná pasterizace ponechá limonádě její původní lehce růžovou barvu i intenzivní malinovou vůni.

DMO: 35, 90 Kč.

Bohemsca Cola

Naše Bio Cola je česká ryze přírodní limonáda jen z těch nejkvalitnějších surovin. Po vzoru receptur z 19. století kombinuje 11 přírodních složek – bylin, ovoce, koření a kolového ořechu. Oslazena je jen troškou třtinového cukru a obarvena je čistým karamelem. Limonáda je pouze šetrně pasterovaná. Užijte si prostě 100% přírodní colu v této uspěchané moderní době!

DMO: 35, 90 Kč.

BOHEMSCA – přírodní limonády nejen pro bohémy

Jediné ryze české přírodní limonády a toniky, pro které je všednost cizí slovo. Vyrábí je mladá progresivní česká společnost SNOWBALL. Na tuzemský trh přinášejí originální a hravé chutě, které mohou působit bláznivě, ale stačí ochutnat a už nikdy nebudete chtít nic jiného. A protože BOHEMSCA limonády neobsahují žádná nezdravá éčka, nemusíte se bát nabídnout je svým dětem.

Více informací na www.bohemsca.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist