Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

V Letňanech se konalo Gluten Free Expo

V sobotu pořádala společnost pro bezlepkovou dietu Celiak 13. fórum celiaků – Gluten Free Prague Expo. Byla jsem na ně pozvaná bezlepkovou pekárnou DoDo – Domácí dobroty.

Na Expu se kromě jídla nabízely i přednášky například o tom, co se změnilo za 20 let v bezlepkové dietě nebo v kontrole bezlepkových potravin. Pro děti tu byl zajištěn dětský koutek s pohádkami hranými divadelním souborem Ilegumova. 

Vystavovatelů bylo mnoho, a tak jsem se snažila u každého zastavit alespoň na chvíli a zjistit, co mají v nabídce, či jaký sortiment naopak chybí. Pro mě jako pro někoho, kdo se rozhodl nejíst lepek, to bylo něco naprosto a stoprocentně přínosného a zajímavého. Tolik možností i značek, které nabízejí bezlepkové, ale někdy i bezlaktózové výrobky! Od pečiva a těstovin přes koření až po pivo, zkrátka nic tam nechybělo. 

Bezlepková pekárna DoDo, u níž byla největší fronta a kde měli vyprodáno necelé dvě hodiny po začátku Expa, vás uvítala prostřednictvím milých hostesek, jež rozdávaly balonky dětem. Za pultem pak stála přímo paní majitelka/pekařka osobně a prodávala své produkty, měli jste tak možnost si s ní rovnou popovídat. Například i o tom, že některé jejich sladké výrobky jsou vhodné i pro vegany. Já jsem navíc dostala s sebou domů na ochutnání jejich výbornou bábovku, a také buchtu „Paní Buchta“, tak dobrou, že chutnala i mému partnerovi, a to je co říct. 

DoDo pekárna byla založena v roce 2013. Vše zpracovávají ručně a pouze z čerstvých surovin. Sladké i slané pečivo od DoDo si můžete zakoupit v e-shopu rohlik.cz, nebo také v prodejnách SklizenoCountry Lifea jiných obchodech. 

Více na www.dodo-bezlepku.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist