Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Zábava v kuchyni? S tím správným vybavením si vaření užijete!

Zavřené kantýny, home office, distanční výuka – současná doba nám přinesla mnoho věcí, které bychom si ještě před rokem nedovedli představit a aktuálně jsou pro nás denním chlebem. 

Dny strávené doma neznamenají jen to, že jsme si sem přestěhovali svou náplň práce či studia, ale i všechny věci kolem. 

Kromě klidného prostředí a technického zázemí si musíme zajistit také oběd či svačinu, kterou jsme si dříve byli zvyklí vychutnávat v kantýnách, menzách a školních jídelnách. Kdo nebyl zvyklý vařit, ten touto činností může být zprvu otrávený, protože často bývá časově náročná.

Jednotlivé úkony se o to více táhnou, když pro ně nemáte to správné náčiní.

S ním je příprava i servírování pokrmů rychlejší, snadnější a zábavnější a vy si tak vaření mnohem více užijete. Možná se pro vás dokonce stane oblíbeným rituálem, při kterém odhodíte starosti stranou a dáte průchod své kreativitě.

Spolehlivá značka s historií

Jak ale takové vybavení najít? Zkuste třeba kuchyňské náčiní značky Porkert. Ve svých produktech dokonale kombinuje tradice a originalitu, přičemž vytváří funkční, praktická a kvalitní řešení do každé kuchyně.

Historie výrobků Porkert sahá až do 19. století, avšak opravdu zlomovým momentem se stal počátek 20. století, kdy zakladatel Josef Porkert a jeho synové začali prodávat bytelné litinové mlýnky na maso.

V té době je měla doma snad každá rodina v celém Rakousku-Uhersku a později i v Československu.

Možné si je i vy pamatujete od svých babiček a prababiček, nebo je dokonce máte doma. Mlýnek na maso Porkert je totiž nezničitelný kousek, který přežije i několik generací

Pro vaření s láskou

Firma Porkert se však už dávno nezaměřuje pouze na mlýnky. Po celé republice si spokojení zákazníci užívají také její prvotřídní kuchyňské nože a krájecí desky.

S ostrým nožem jde všechno lépe, obzvlášť, když máte ten správný kousek pro každý účel. Aniprofi nože pro kuchaře nefungují tak dobře, jako když máte speciální nůž na pečivo, na maso, na zeleninu a na loupání a okrajování.

V sortimentu Porkert není jen jedna sada nožů, ale dokonce dvě. Podle synů Josefa Porkerta se jmenují Eduard a Vilém a zahrnují nože pro všechny účely, včetně ocílky a magnetického bloku. Vypadají elegantně a díky ergonomické rukojeti vám perfektně padnou do ruky.

S noži jdou ruku v ruce také krájecí desky. Porkert k jejich výrobě využívá dubové dřevo, které je velmi odolné vůči bakteriím a vaše kuchyňské nože zaručeně neztupí.

Tento výrobce však nemyslí jen na vaření, ale i stolování. V jeho sortimentu najdete také kvalitní nerezové příbory v řadách Emilie, Eva a Marianna. Ať už vyberete kterékoliv jídelní příbory, vašemu stolu jistě dodají ten pravý šmrnc.


Zdroj foto: Porkert-original.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist