Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8728

Výběr správného kvalitního grilu a příslušenství

Grilovací sezóna právě startuje a s ní i možnost pořídit si nový „nástroj“ pro své kuchařské dovednosti. Na trhu existuje spousta kvalitních grilů, se kterými budete při grilování s rodinou nebo přáteli za hvězdu. Jak a podle čeho ale vybrat ten pravý? A zapomínat byste neměli ani na veškeré příslušenství, se kterým bude vše ještě o mnoho jednodušší.

Druhy grilů

Možností, jaký gril si vybrat, je spousty. Pořídit si můžete elektrický, plynový, nebo klasický na uhlí. Záleží hlavně na tom, kam si gril pořizujete. Třeba na zahradu, kde nemáte ani přívod elektřiny, se hodí gril na uhlí či plynový. Na balkóně, kde není žádoucí, abyste kouřem obtěžovali sousedy, je nejlepším řešením elektrický gril.

Dalšími faktory pro výběr nového grilu mohou být i snadná údržba, zdravé grilování nebo touha po tradiční chuti masa upečeného na „poctivém ohni a dřevě“.

Kvalita je na prvním místě

Na kvalitě grilu a použitých materiálů záleží nejvíce. Proto je dobré si vybírat u renomovaných prodejců a ze značek, u kterých víte, že sázíte na jistotu. Gril by měl něco vydržet, musí být dobře omyvatelný a vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů. Stejně tak to platí i u příslušenství. V obou případech se vyplatí si raději připlatit za kvalitu, která se vám časem vrátí tím, že vám gril bude dobře sloužit po mnoho let, a nebude to záležitost pouhé jedné sezóny, jak je u laciných výrobků zvykem.

Doporučení na grily Weber a Napoleon

Grily Weber patří mezi absolutní špičku v gastronomii, kterou používají známí šéfkuchaři z celého světa. V České republice s ním griluje také Zdeněk Pohlreich v pořadu Šéf na grilu. Navíc se prodávají se zárukou až 25 let. Další kvalitní značkou jsou kanadské grily Napoleon, které překvapí nejen výkonem, ale také příjemným designem. Seženete k nim i bohatou nabídku příslušenství.

Kde seženete kvalitní gril za rozumnou cenu

Obě jmenované značky grilů zakoupíte jak v kamenné prodejně, tak i na e-shopu GRILCENTRUM.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist