Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Obalový materiál vhodný i pro gastro provozy

Doba se postupně mění, a tak jsou čím dál oblíbenější dovážky jídla a dalších gastroproduktů až do domu. Není to úplně tím, že by lidé byli líní, ale, že si začali více vážit svého času, a tak ho nechtějí tolik trávit na nákupech, při výběrech zboží nebo vařením. Proto obliba veškerých služeb, kdy vám vše dovezou až k vašim dveřím, je na vzestupu. Další prognózy vývoje jsou stejně optimistické jako čísla prodejů tímto stylem, jež jdou pořád strmě nahoru. Tento nový trend s sebou ale přináší i více starostí. Jednou z nich je obalový materiál, který musí gastro provozovatelé řešit: aby byl optimální, vzhledově atraktivní a plně funkční.

Ideální kombinace obalového materiálu

Nejdůležitějším prvkem pro výběr obalu je zvolený materiál. Je potřeba si dobře rozmyslet, jaké funkce má plnit a jaká bude jeho životnost, aby se zbytečně nevyráběl z vícevrstvých kartónů. Tím by se neuvážlivě zvyšovaly náklady a zatěžovala příroda. Při dobře zvoleném typu obalového materiálu se dá ušetřit spousty peněz, a také životní prostředí. Aktuálním tématem, jež hýbe trhem, je totiž 100% recyklovatelnost. Ideálním obalem současnosti jsou proto papírové krabice.

Kde naleznete kompletní sortiment obalových materiálů

Krabice a další kompletní sortiment naleznete v e-shopu www.komplexmat-obaly.cz, kde si můžete vybrat ze spousty již nakonfigurovaných standardních velikostí. Ale také si můžete nechat vyrobit obalový materiál na míru vašim potřebám. Stačí si jen poslat poptávku s přesnou specifikací.

Tip na závěr

Aby vaše dovážka byla „vyladěna“ k naprosté dokonalosti, přidáváme tip na závěr. Tím je potisk na lepicí pásky dle vašeho požadavku. Od loga a motta až po kontaktní údaje, jež bude mít zákazník hezky na očích a vaší zásilce dodají profesionální image. Veškeré informace naleznete na www.komplexmat-obaly.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist